Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

TRWAŁY MAKIJAŻ OKA

2019-09-04
TRWAŁY MAKIJAŻ OKA

TRWAŁY MAKIJAŻ OKA

 

„Było super podczas ślubu i na weselu do samego rana. Z makijażem nic się nie działo. Dziękuję” Takie opinie nie tylko wzbudzają satysfakcję ale także napędzają kolejnych klientów. Jak to uzyskać? Odpowiednie kosmetyki – dają nam komfort i pewność, że nasza praca się nie rozpadnie, że przypadkowe okoliczności jej nie zniweczą.

Kosmetyki Make Up Atelier Paris specjalizują się właśnie do takich zastosowań. Przydadzą się Wam informacje o tym jakie produkty Make Up Atelier Paris zbudują trwały efekt w makijażu oka.

 

A. WZMOCNIENIE TRWAŁOŚCI MAKIJAŻU OKA :

1. Efekt delikatny ( to określenie oznacza jednak silne wzmocnienie trwałości w porównaniu do zastosowania wielu innych marek kosmetyków make up) – zastosuj przed nałożeniem cieni na powiekę Bazę pod cienie – Shadow Primers .

Masz do wyboru primer matowy i perłowy. Pamiętaj, że perłowy da Ci większa głębię koloru, matowy podbicie nasycenia barwy cienia.

2. Efekt silny (wodo i poto odporny) – zastosuj przed nałożeniem cieni

Żel Eyeliner E  lub Cień Kremowy ESC  (kolory jasne by wzmocnić efekt nasycenia barwy cieni, ciemne np. przy smoky eyes) Możesz bardzo delikatnie zamoczyć pędzelek w rozcieńczalniku Liner Thinner LT15 (do żeli)  przed zastosowaniem żelu. Pamiętaj o mikroskopijnej ilości LT5 na pędzelku. Żel zastyga w 3 minuty. Przez ten czas przylepia do siebie, co na niego nałożysz. Potem możesz pracować cieniami jak na powiece nie zaimpregnowanej żelem, swobodnie dokonując przejść barwnych.

Efekt jest – silnie wodoodporny. Zabezpiecza też powiekę przed wydzielaniem

sebum (tzw. potliwa powieka).

- Jeśli nie chcesz stosować żelu, a masz problem z potliwą powieką zastosuj na powiekę Żel Matujący – Long Lasting Antishine Gel TZLW

3. Efekt bardzo silny (wodo i poto odporny) – zastosuj podobnie Wodoodporny Kamuflaż W Żelu CG lub Podkład Wodoodporny w Żelu – Gel Foundation FTG. Te dwa produkty również są niezastąpione przy odrywających się skórkach, jako remedium na ich ponowne podniesienie się.

 

B.WZMOCNIENIE TWAŁOŚCI zastosowanych BROKATÓW w makijażu oka.

1.Przed nałożeniem brokatu zastosuj Cień Kremowy ESC  lub Żel Eyeliner E . Aplikacja brokatów w ciągu 3 minut, gdy żele są świeże - uzyskujemy silną ich przyczepność i nie przemieszczanie się brokatu po upływie czasu.

2. Przed nałożeniem brokatu nałóż minimalistyczną ilość Magic Primer – Utrwalacz MPR15  na pędzelek. Zaaplikuj na miejsca, gdzie ma być nałożony brokat. Pamiętaj bez rozcierania pędzelkiem. Odczekaj kilka sekund i zaaplikuj brokat. Magic Primer po odparowaniu powoduje silną przyczepność do powieki, brak przemieszczania go w inne strefy oka nawet przy nakładających się powiekach i efekt wodoodporny.

- Jeśli chcesz możesz tez użyć Magic Primer jako produkt przezroczysty do układania włosków brwi (za pomocą czystej maskary-pędzelka).

- Jeśli nie posiadasz eyelinera czy kredki wodoodpornej – aplikacja minimalnych ilości Magic Primera przed nałożeniem kreski i po (bez rozcierania) – spowoduje wzmocnienie trwałości kreski – wodoodporność.(podobnie trwałość kredki na ustach !!!).

UWAGA!!!!

Pamiętaj pracując kosmetykami Make Up Atelier Paris pracujesz mikro ilościami. W przeciwnym wypadku – przedłużasz proces odparowywania (LT, Magic Primer), lub uzyskujesz powłokę, która może na oku być zbyt je obciążająca.

Polecane

Magic Primer - Utrwalacz 10 ml

Magic Primer - Utrwalacz 10 ml

65,00 zł brutto/1szt.
Long Lasting Antishine Gel - Żel Matujący

Long Lasting Antishine Gel - Żel Matujący

64,40 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 92,00 zł/1szt.Cena regularna 92,00 zł brutto/1szt.
pixel