Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

FOLARONI Ireneusz Folaron – MAKE-UP ATELIER PARIS POLAND

Przedstawiciel, główny dystrybutor na Polskę profesjonalnych kosmetyków do makijażu francuskiej firmy MAKE-UP ATELIER PARIS (kosmetyki nagradzane na targach kosmetycznych złotymi medalami). Dystrybutor kosmetyków i narzędzi do makijażu, bodypainting'u i stylizacji.
W ofercie również profesjonalne pędzle do makijażu: FOLARON, LEONHARDY.

Make-Up Atelier Paris - marka stworzona przez wybitną wizażystkę, Helene Quille, dla profesjonalistów. Kosmetyki te są odpowiedzią na oczekiwania zawodowców w dziedzinie makijażu.
Niezwykle wysoko cenione na całym świecie, zwłaszcza w prestiżowych szkołach wizażu i charakteryzacji. Niezwykła lekkość, trwałość / wodoodporność, wyjątkowa pigmentacja - to cechy poszukiwane i szczególnie doceniane przez prowadzących i uczestników Master Class ( Klas Mistrzowskich) Make Up Artist, przygotowujących przyszłych mistrzów w najtrudniejszych konkursach branży make up.
W Polsce wyłącznym głównym dystrybutorem Make Up Atelier Paris jest firma FOLARONI, organizująca wraz ze Szkołą Helene Quille wyjątkowe szkolenia w Rio de Janeiro podczas największego karnawału na świecie oraz w Paryżu.

"Pierwsze dotknięcie kosmetyku powoduje zaciekawienie i radość z obcowania z ich miłą jedwabistością i lekkością. Po chwili rodzi się oczarowanie paletą barw..... Największa radość następuje jednak po aplikacji tych kosmetyków. Wtedy widzimy ich subtelny urok, naturalność uzyskanego efektu, łatwość pracy, trwałość wszystkich elementów makijażu i poczucie lekkości po nałożeniu. Kiedy do tego mamy możliwość mieszania ze sobą różnych produktów marki - wtedy stajemy się już ich fanami".

Make Up & Image Training Center przy FOLARONI Make Up Atelier Paris Poland
- to placówka szkoleniowa dla wizażystów, stylistów i osób pokrewnych branżom
mającym wpływ na kreowanie naszego wizerunku. Na nasz codzienny i okazjonalny wygląd.

Założycielem i pomysłodawcą jest Ireneusz Folaron - projektant mody (Folaroni Special Limited Collection), Wizażysta, stylista, realizator inscenizacji wielu baletów w bodypainting, artysta fotograf, autor tekstów o sztuce, a przed wielu laty autor Galerii Sztuki Studio Wizualne Kontakt w Poznaniu, Festiwalu Braci Quay1985. Założyciel Poznańskiej Fundacji Artystycznej. Ukończył studia historii sztuki na Uniwersytecie Poznańskim i rzeźbę u prof.Jerzego Sobocińskiego.

Celem jaki sobie stawia Ireneusz Folaron jest kreowanie miejsca, gdzie podnoszą swoje kwalifikacje ambitni make up artist, artyści body art, styliści fryzur, styliści, fotograficy itp. Placówka ma formę otwartą, jako miejsce prezentacji uznanych artystów w tych dyscyplinach z Polski i zagranicy poprzez kontakt z nimi ludzi młodych, wchodzących do zawodu

Make Up & Image Training Center buduje pozytywne relacje między mistrzem a uczniem. Podnosi na wyższy poziom umiejętności pokolenia poszukujących artystycznej samorealizacji w w/w dyscyplinach.

Make Up & Image Training Center to placówka organizująca:

- kursy z zakresu znajomości kosmetyków Make-Up Atelier Paris
- kursy z zakresu wizażu i stylizacji
- Make Up Masters Show - szkolenia prowadzone przez wybitnych Make up Artist

pixel