Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BioVelin - REKOMENDACJA

Ireneusz Folaron. O czym wizażysta i jego klient bezwzględnie powinien wiedzieć.

Wielokrotnie w pracy wizażysty, charakteryzatora spotykamy się z problemami ze skórą. Szczególnie jest to istotne kiedy przygotowujemy makijaż na ważne święta, uroczystości, pokazy reklamowe, sesje fotograficzne, prezentacje telewizyjne, czy jesteśmy proszeni o makijaż korekcyjny ze względów medycznych.

Mimo, że dysponujemy profesjonalnymi, wysokiej jakości produktami do Make Up, nie zawsze poradzimy sobie w sposób satysfakcjonujący. Przyczyny są rożne. Wszystkie dotyczą wpływu wielu czynników wewnętrznych i zewnętrznych na to, że skóra twarzy nie poddaje się łatwej ocenie, a informacje od klienta często są pobieżne i nieścisłe. Tłusta, sucha, mieszana, wypryskowa, przebarwiona, wrażliwa, potliwa powieka ruchoma, przesuszone odrywające się łuski to niespodzianki jakie nas mogą spotkać.

Jak sobie z nimi poradzić ? Nie ma jednej prostej recepty dotyczącej makijażu i zastosowania właściwych produktów. Czasami jest potrzebna współpraca z dermatologiem, kosmetologiem.

Kiedy widzę buzie panien ślubnych z ,,problemami do zatuszowania”, zawsze zastanawiam się dlaczego w tym samym czasie kiedy rezerwowały termin ślubu nie rozpoczęły procesu przygotowania twarzy (czasem i dekoltu) do tego ważnego dla nich dnia.

Jest przecież recepta na idealną skórę. Niezależnie od różnych niedoskonałości skóry, wymagających zastosowania makijażu korekcyjnego, na pierwszym miejscu bezwzględnie potrzebna jest pielęgnacja, zarówno codzienna, jak i profesjonalna u specjalisty, utrzymująca skórę w czystości, dobrej kondycji. To jest baza, warunek dla idealnego makijażu. Poprzez systematyczną pielęgnację utrzymamy, osiągniemy właściwości skóry takiej jakiej pragniemy - idealnej - nawilżonej w sposób właściwy, z pozamykanymi porami, elastycznej, bez miejsc z nadmiernym sebum i miejsc przesuszonych - miłej w dotyku, maksymalnie jędrnej, wyglądającej młodo i zdrowo. Pozwala to czerpać satysfakcję z własnego wyglądu. A zwłaszcza, jeśli makijaż jest dla nas codziennością, bez którego nie możemy się obyć.

Moje doświadczenie zawodowe wskazuje, że nie można wyłącznie upiększać, modelować twarzy w oderwaniu od oceny rodzaju skóry, jej kondycji. Jestem zdania, że wspólne działania z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej/zapobiegawczej z wykonaniem dobrego makijażu, często także korekcyjnego jest warunkiem osiągnięcia celu, jaki określa nam klient.

Dobór właściwych kosmetyków pielęgnacyjnych nie jest prosty zwłaszcza w czasach kiedy mamy bardzo duży wybór, kiedy skórę nie można przyporządkować wprost do jednego rodzaju. Istotne jest również aby kosmetyki, które z jednej strony spełniają podstawowe zadanie jakim jest pielęgnacja, utrzymanie skóry w czystości, dobrej kondycji z drugiej stanowiły   dobrą bazę dla makijażu (kosmetyków do niego zastosowanego) .

W poszukiwaniu produktów kosmetycznych odpowiadających połączeniu pielęgnacji na najwyższym poziomie z bazą dla makijażu znalazłem polską firmę, która na zasadach manufaktury w BV Laboratorium produkuje w oparciu o know how własne składniki aktywne z polskiego owsa, będącego składnikami unikatowych produktów kosmetycznych: mleczka, peelingu, maseczki, kremów do twarzy, szyi i dekoltu. To co zasługuje na uwagę to wykorzystanie potencjału wysokiej czystości beta-glukanu owsianego, pod nazwą EXTRAVEN® , oleju owsianego czy ekstraktu z otrąb owsianych w połączeniu z wysokiej jakości innymi cennymi składnikami aktywnymi np. małocząsteczkowym kwasem hialuronowym, czy unikatową stabilną witaminą C, olejem z nasion żmijowca czy pochodną lukrecji.

Przedstawiam Państwu wyjątkową linię nowych kosmetyków pielęgnacyjnych skóry twarzy, szyi i dekoltu/dla kobiet i mężczyzn/. To kosmetyki dla osób wymagających (zarówno klienta indywidualnego, jak i profesjonalisty), poszukujących naturalnych rozwiązań, unikatowych, niespotykanych receptur, oczekujących efektu i trwałej poprawy kondycji skóry; produkty kosmetyczne są hypoalergiczne, nawilżające, utrzymując równowagę hydro-lipidową skóry . Kosmetyki polskie, wysokiej jakości – do realizacji celu- naprawy właściwości naszej skóry. Ich twórcom, udało się to znakomicie.

Testowaliśmy produkty BIOVELIM. Z założenia, dedykowane są dla każdego rodzaju skóry, w kontekście zabiegów kosmetycznych w specjalistycznych gabinetach, ale też zastosowań zarówno przygotowawczych przed realizacją makijażu, jak i pielęgnacji skóry po usunięciu makijażu, zarówno w zastosowaniu domowym i jako wsparcie wizażysty w codziennej pracy.

Dziś śmiało rekomendujemy . Mamy do czynienie z doskonałymi kosmetykami opartymi na kluczowym, choć nie jedynym składniku w nich zawartym: EXRAVEN ®beta-glukanie owsianym. O właściwościach beta - glukanu owsianego napisano wiele prac naukowych, nie tylko w Polsce ale i na świecie, obok zastosowania w medycynie, na uwagę zasługuje zastosowanie w kosmetyce ze względu na właściwości związane z przyśpieszeniem gojenia ran, czy właściwościami przeciwzmarszczkowymi, przeciwstarzeniowymi, opisywanym działaniem ochronnym przed wpływem promieniowania UV, wysokim stopniem nawilżenia, czy doskonałymi zdolnościami do penetracji skóry. W praktyce można wykonać max 45-minutowy zabieg pielęgnacyjny EXTRAVEN®4 YOUR SKIN ale bez problemu, także w nagłych przypadkach (ekspresowy zabieg), tuż przed makijażem kiedy skóra wymaga oczyszczenia, wyrównania, nawilżenia, pilnie można wykonać oczyszczenie, lekkie złuszczenie naskórka, nawilżenie, zabezpieczenie skóry kosmetykami linii czerwonej EXTRAVEN EXPERT lub wyłącznie przygotować bazę pod makijaż, stosując krem z linii czerwonej (przy stosowaniu zestawu) lub niebieskiej EXTRAVEN PERSONAL .

 

Rekomendujemy:

Produkty profesjonalne z ,,czerwonej” linii EXTRAVEN EXPERT (zestaw 7. Produktów) oraz produkty -kremy dedykowane do pielęgnacji domowej z linii EXTRAVEN PERSONAL - Uniwersalny krem do twarzy, Globalny krem do twarzy, Specjalny krem do twarzy, Krem do szyi i dekoltu, Krem do twarzy PERSONAL MEN.

 

 

FOLARONI Ireneusz Folaron – jest dystrybutorem kosmetyków dla gabinetów kosmetycznych i SPA i przedstawicielem producenta BIOVELIM: linia EXTRAVEN EXPERT, jak i dla klienta indywidualnego: linia EXTRAVEN PERSONAL .EXTRAVEN EXPERT –  Linia kosmetyków do gabinetu kosmetycznego

                                      Mleczko do demakijażu Extraven Expert /każdy rodzaj skóry/;

                                      Peeling do twarzy Extraven Expert /każdy rodzaj skóry/;

                                      Maseczka do twarzy Extraven Expert /każdy rodzaj skóry/;

                                      Uniwersalny krem do twarzy Extraven Expert /skóra wrażliwa, naczyniowa/;

                                      Globalny krem do twarzy Extraven Expert /skóra sucha, dojrzała/;

                                      Specjalny krem do twarzy Extraven Expert /skóra tłusta, mieszana (strefa T);

                                      Krem do szyi i dekoltu Extraven Expert /każdy rodzaj skóryFOLARONI Ireneusz Folaron – jest dystrybutorem tych kosmetyków dla gabinetów kosmetycznych SPA i przedstawicielem producenta BIOVELIM

 

EXTRAVEN PERSONAL – Linia kosmetyków do pielęgnacji domowej

                                          Extraven Personal Men Krem do twarzy;

                                          Extraven Personal Uniwersalny krem do twarzy/skóra wrażliwa, naczyniowa/;

                                          Extraven Personal Globalny krem do twarzy /skóra sucha, dojrzała/;

                                          Extraven Personal Specjalny krem do twarzy /skóra tłusta, mieszana (tzw. strefa T);

                                          Extraven Personal Krem do szyi i dekoltu /każdy rodzaj skóryFOLARONI Ireneusz Folaron – posiada w ofercie sprzedażowej te kosmetyki w dystrybucji dla klienta indywidualnego, także wizażysty, charakteryzatora do wykorzystania w codziennej pracy.

pixel